Ostukorvis tooteid ei ole

Kodukord

Kodukord

Pane tähele mõningaid olulisi asju:

Uks on peo broneerijale avatud 15 minutit enne peo algust. Astu lihtsalt sisse ja hakka pidu ette valmistama. Valgustus käib kolmest kohast: uksest sisse tulles riiete nagi juures, mängude toas ja roosa diivani kõrval.

1. Loomulikult on kõige olulisem turvalisus! Laste turvalisuse eest vastutab mängutoa rentija (selleks on täiskasvanu). Mängutoa enamus atraktsioone on mõeldud 3-8 aastastele lastele, ära luba alla 3 aastaseid lapsi mängutoa alale järelvalveta. Ohutus!

2. Mängutoa Mängime Koos ürituse aeg on 3 tundi, lisaks 3 tunnile lubame kliendil tulla 15 minutit enne broneeritud aega pidu ettevalmistama. Palume mängutoa vabastada täpselt kokkulepitud ajal, et ka järgmine pidu saaks õigel ajal alata. Koristaja tuleb 15 minutit enne peo lõppu tuba koristama. Mängutoal on õigus esitada arve, kui tuba ei vabastata õigeaegselt.

3. Rentija, isik kes on mängutoa broneerinud, vastutab kogu mängutoa inventari eest tema peo ajal ja on kohustatud kogu kahju hüvitama, kui peaks midagi juhtuma. Loomulikult võib ette tulla väiksemaid purunemisi, nt läheb mõni mänguasi mänguhoos kogemata katki, anna meile kindlasti sellest ise teada ning leiame lahenduse.

4. Meil on broneerimistasu, milleks on 70 peopaketi hinnast! Maksmata broneeringut hoiame kliendi nimel 24 h, seejärel vabaneb aeg kalendris automaatselt. Mängime Koos mängutuba ei tagasta juba tasutud broneerimistasu! Leiame sulle uue aja.

5. Ära võta mängutoast endale mitte kuuluvaid asju kaasa ja kasuta neid heaperemehelikult, samamoodi nagu kasutaksid enda isiklikke asju. Kui kogemata selgubki, et midagi on koju kaasa sattunud, siis ole hea ja too see esimesel võimalusel meile tagasi.

6. Lapsi ei tohi ürituse ajal jätta järelvalveta! Iga vanem vastutab ise oma lapse eest mängutoa ruumides. Keelatud on ronida kohtades, mis selleks mitte ettenähtud ning mängida nende mänguasjadega, mille jaoks laps on liiga vana või liiga väike. Mängime Koos OÜ mängutuba ei vastuta õnnetusjuhtumite eest mängutoas.

7. Mängutoas on keelatud olla paljajalu, palun kanna sokke! See kõik on hügieeni nimel. Eelkõige just suvisel perioodil, pea seda kindlasti meeles.

8. Mängutoa ruumides on keelatud tarbida alkohoolseid jooke ja suitsetada.

9. Jäta lemmikloomad koju.

10. Pese alati käsi!

11. Ära mine toidu ja joogiga mängualale, söö ja joo selleks ettenähtud alas. Kui rentija ei järgi reeglit, siis on Mängime Koos OÜ õigus esitada arve kogu ruumi üldpuhastuse eest.

12. Lubame kasutada tordiküünlaid ja tordivulkaane, kui on täidetud elementaarsed ohutusnõuded. Jälgi palun, et kui küünalt põletada siis rasv ei tilguks laua peal. See jätab koledad plekid.

13. Kui sa kasutad kodumasinaid, siis järgi alati ohutusreegleid.

14. Kuna Mängime Koos OÜ rendib ise pehme jäätise masinat, siis ei ole lubatud kasutada teise firma või enda masinat.

15. Mängutoas on ka ilus roosa diivan, mis on mõeldud puhkamiseks ja jutustamiseks- ära mine diivanile joogi ja söögiga ja kindlasti ära hüppa ja roni jalgadega selle peal. Ka teised külalised tahavad ilusal ja puhtal diivanil istuda.

16. Mängutuba ei vastuta teie isiklike ajade eest.

17. Meie mängutoas tohib kasutada ka konfetti ja paber-showd aga koristamise eest väljastatakse eraldi arve, summas 30 eurot. Arve saadetakse peale pidu. Anna meile sellest ennem pidu teada, et teaksime sellega arvestada!

18. Kasuta mängutoas asju ainult sihtotstarbeliselt.

19. Mängudetoas kus on televiisorid ja Xbox, Nintendo jne jälgi, et lapsed kasutaksid asju erilise hoolega. Ära vii Nintendo ja Xboxi pulte toast välja ning vaata, et need ei vedeleks toa põrandal maas. Alla 3 aastaseid lapsi ära sinna omapead luba!

NB! Broneeringu kinnitamiseks tuleb tasuda ettemaks 70 eurot. Summa tuleb kanda Mängime Koos OÜ LHV arvelduskontole (EE937700771008756038)24 h jooksul, kui ettemaksu ei laeku arvelduskontole ettenähtud ajaks, siis kaotab broneering kehtivuse.

Võimalus on tasuda ka kogu summa. Kui tasud kogu summa, ära muretse, kui broneeringu tühistama pead,nt kui laps haigestub siis kanname sulle ära jäänud ürituse eest ülejäänud summa tagasi. Aga pea meeles, et teine osa arvest peab laekuma 24h ennem üritust. Selle kohta eraldi meeldetuletust ei tule.

Ettemaks ei kuulu tagastamisele! Kui pead ürituse mingitel põhjustel ära jätma siis leiame teile uue aja.